نتایج جستجو برای عبارت :

بِه‌شید-قسمت ششم-روش شروع تغییر

ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث. یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره أو ت
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل
الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا
وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى
فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو
عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث.   یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره
از اواخر بهمن ۹۷ شروع کردم به دیدن سریال فرندز،و تاالان تا قسمت ۲ فصل نهم دیدمش.
منو اونجوری نمیخندونه، ولی خب واقعا حال خوب کنه...معمولا قبله خواب دو قسمت ازش میبینم و خیلی حال میده،ازالان قصه تموم شدنشو دارم میگیرم...
تا اینجا با این دو قسمت واقعا خندیدم:قسمت ۲ فصل نهم(اون قضیه مشت زدن راس به جویی و ...)
اگه اشتباه نگم قسمت ۱۷ فصل پنجم(اون قضیه که جویی از پشته پنجره خونه مانیکا یه دختررو تو ساختمون راس میبینه و .....)
۱. بافت کلاه شوهریو شروع کردم [قسمت ribbed پایینش عالی شد .. همیشه بافتشو مشکل داشتم ولی این سری تونستم] [کاموا رنگیای alize خیلی خوب و خوشگلن]
۲. کیک قهوه با تیکه های گردو با شیر + قیمه + کشک بادمجون
۳. پیشی پشمالو تپل ـو دیدم که در قسمت های قبل داش مرغ مینا رو میخورد:دی
خوب به قسمت اول از آموزش وب با طعم فان خوش اومدین :) از همین الانشم نمیدونم از کجا شروع کنم! میخوام مقدمات رو ول کنم و بپرسم سر اصل مطلب که مورد نیاز هست ولی میبینم نمیشه! این قسمت بیشتر تئوری هست تا عملی و قرار نیست مشکلاتتون رو حل کنه ولی فکر کنم یک لازمه هست. در هر حال... بریم سر اولین آموزش :)

ادامه مطلب
تاریخ برنامه هاى پیش روى بى تى اس
→8مى شروع پیشفروش البوم ژاپنى 'Map Of The Soul: 7 the Journey' از ساعت ٧:٣٠صبح به وقت ایران 
12مى پخش قسمت 1 و 2 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←11مى سومین تبلیغات BodyFriend
←14مى پخش قسمت 3 Break The Silence در ویورس (٤:٣٠ صبح به وقت ایران)
پخش کنسرت Love Yourself:Seoul از شبکه JTBC (١١شب به وقت کره - ٦:٣٠ عصر به وقت ایران)
←19مى پخش قسمت 4 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←21مى پخش قسمت 5 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وق
بافت مو روش ها و مدل های مختلفی دارد که اگر آنها را یاد بگیرید می توانید موهایتان را به شکل های زیبا و متنوع ببافید و از شکل و مدل آن لذت ببرید. در این مطلب آموزش بافت مو ها به روش تیغ ماهی را به شما آموزش می دهیم که در ادامه می بینید.
1- با استفاده از کمی ژل مو موها را در طول بافت مرطوب نگه می دارید؛ یا می توانید پس از موج دار کردن موهایتان، شروع به بافتن کنید
2- موهایی که می خواهید ببافید را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.(گاهی اوقات فقط قسمتی از مو ر
دانلود سریال مانکن 1 تا 10 
به زودی لینک ها گذاشته میشود با عرض پوزش که لینک ها کار نمیکند.
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11

دهان و دندان ها از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند. دندانپزشکان برای بررسی دقیق دندان ها و همچنین دلایل دیگر دندان ها را شماره گذاری کرده اند. این شماره گذاری در تمام دنیا یکتا بوده و همه دندانپزشکان از آن استفاده می کنند. شاید در هنگام معاینه توسط دندانپزشک شما نیز با این شماره ها آشنا شده باشید. در ادامه به بررسی شماره هر دندان می پردازیم.
در هر فک 4 دندان پیشین، 2 دندان نیش و 4 دندان آسیا وجود دارد. هر کدام از این دندان ها نقش مهمی را در جویدن و ه
سلام دوستان !
طبق وعده ای که در قسمت اول دادیم ؛ کدنویسی رو شروع میکنیم !
البته قرار بود دیشب شروع کنیم که باید به علت بدقولیم ازتون معذرت بخوام ؛ نتونستم متن پست رو آماده کنم
لینک قسمت اول آموزش
خب ؛ بریم سر کدها و برنامه نویسی با پایتون ؛ موافق هستید؟!
اول از همه ، با انواع متغیرها در پایتون ، در ادامه مطلب آشنا میشیم :
ادامه مطلب
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
خب سلام میخوام شروع کنم به صحبت کردن راجع به این کتاب اگر نخوندید برید به این لینک
خب از قسمت باغ عدن شروع میکنیم بحث سوفی با دوستش که راجع به انسان بود رو یادتونه؟ خب نظر شما چیه چرا نویسنده خواسته از اول کتابش همچین بحثی بیاد که یکی از مسائل جنبی فلسفه رو مطرح کنه؟ حالا کمی جلوتر تو کتاب که سوفی نامه رو پیدا کرده معلومه که کامل گیج و درمانده شده با همین پرسش ذهنش  به چه جاها که نرفته که شیوه خوبی برای شروع کلاس فلسفه هست چون با همین پرسش ذهن س
سلام دوستان !
طبق وعده ای که در قسمت اول دادیم ؛ کدنویسی رو شروع میکنیم !
البته قرار بود دیشب شروع کنیم که باید به علت بدقولیم ازتون معذرت بخوام ؛ نتونستم متن پست رو آماده کنم
لینک قسمت اول آموزش
خب ؛ بریم سر کدها و برنامه نویسی با پایتون ؛ موافق هستید؟!
اول از همه ، با انواع متغیرها در پایتون ، در ادامه مطلب آشنا میشیم :
ادامه مطلب
یه چیز بانمک وجود داره در مورد تماشای سریال «بازی تاج و تخت» بین ترمک‌ها. سرصبح وقتی مجبوری کارگاه ُ باشون بگذرونی، با این سوال از بقیه‌ی دوستان‌شون شروع می‌کنند « قسمت ۲ که چیزی نبود، ولی آنچه خواهید دیدش خیلی خوب بود، همون تیکه‌ست که آریا فولان.» به‌ش می‌گی «عه! قسمت جدید اومده؟» که بفهمه و دهان‌ش ُ بسته نگه‌داره. دوباره شروع می‌کنه «دیگه از آریا متنفرم، چرا این کارو کرد؟» [!] این دفعه علنی به‌شون می‌گم «بچه‌ها لطفاً اسپویل نکنید. :]
 تعداد قسمت های سریال تلخ و شیرین ، اخر قسمت سریال ترکی تلخ و شیرین کی هست ، تلخ و شیرین چند فصل است ، اخر سریال ترکی تلخ و شیرین چی میشه ، سریال تلخ و شیرین چند قسمت است
سریال ترکی تلخ و شیرین چند قسمت است 
حیات و مراد در سریال تلخ و شیرین و داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریل ترکی با نام Hayat Bazen  محصول شال 2016 ترکیه است ...دانلود قسمت آخر سریال ترکی تلخ و شیرین با دوبله فارسی
ادامه مطلب
گام اول: شروع چیدن لباس در چمدان
از لباس های بزرگ‌تر شروع کنید و آنها را در ته ساک یا چمدانتان بگذارید. به منظور افزایش فضا، بزرگ ترها را در ته ساک و لباس‌های کوچک تر را رو قرار می‌دهیم.
گام دوم: تا زدن شلوار
شلوارهایتان را از وسط به درازا تا کنید. سپس از انتهای شلوار شروع کرده و آن را به سمت بالا لوله کنید. حالا شلوارهای لوله شده را ته ساک بگذارید.
گام سوم: چیدن تی شرت و بلوز
تی شرت‌ها و بلوزها را از وسط به درازا تا کرده و اگر امکانش هست دوباره
دانلود سریال مانکن 1 تا 26
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11
دانلود سریال مانکن قسمت 12
دانلود سریال مانکن قسمت 13
دانلود سریال مانکن قسمت 14
دانلود سریال مانکن قسمت 15
دانلود سریال مانکن قسمت 16
دانلود
خوب شما در مراحل قبلی در Neobux  ثبتنام کردین و یک حساب کاربری ساختید و به راحتی تونستید وارد حساب کاربریتون بشید .
در این مطلب میخوام در مورد حساب کاربریتون و قسمتهای اون توضیح بدم و بگم هر قسمت چی هست و برای چه کاریه ، پس هنوز تا اینجا ، شروع به کار نکرده اید و هیچ پولی هم بدست نیاورده اید .
لطفا این مطلب رو کامل بخونید که با قسمتهای محیط کاربری حسابتان در سایت Neobux آشنا بشید ، در مطلب بعدی شروع به کار میکنیم و بهتون میگم که چطوری آگهی و تبلیغات رو
برنامه سفر به بهشت اندیشه ها برنامه ای در مورد حضرت مولانا است که شبکه چهار سیما تولید کرد در این برنامه که در شهر قونیه ترکیه و شهر خوی ضبط شده است کارشناسان و اساتید ادبیات درباره مولانا، افکار و اندیشه های او صحبت می کنند. 
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
«خودت باش» کلیشه‌ای‌ترین جمله ممکن برای نوشتن یک پست در وبلاگی تازه تاسیس! ولی احساس کردم شروع کردن دوبارۀ وبلاگ‌نویسی‌ام با این جمله می‌تونه مفید باشه. می‌دونم که خیلی از شروع کردن‌هام به این خاطر به تموم شدن ختم نشدند که خودم نبودم! این من نبودم که کار رو انجام می‌دادم، قسمتی از من بود که اصلا صلاح بقیه قسمت‌ها براش مهم نبود، منِ کمالگرایی بود که می‌خواست هرکاری رو به بهترین شکل انجام بده و اگه اینطور نمی‌شد من رو برای شروع اون کار
پیش‌نوشت: وقتی شروع کردم به نوشتن پست‌های «دانش‌آموزی که دانشجو شد» با خودم قرار گذاشتم پست‌ها را تندتند منتشر کنم و این سریال خیلی زود جمع شود، اما متاسفانه این کار را نکردم و حالا بعد از مدت زیادی آمده‌ام که قسمت هفتم را بنویسم. در قسمت اول از حال و هوای قبل از کنکور گفتم، در قسمت دوم از کنکور و تابستان پیش از دانشجوشدن، در قسمت سوم از روز ثبت نام، در قسمت چهارم از شرایط خوابگاه و برگشت به خانه، در قسمت پنجم از لحظهٔ جدایی از خانواده و ح

در این قسمت شما را با روش کسب درآمد از قسمت Multiplay سایت freebitco.in آشنا خواهیم کرد. به همین منظور طبق بررسیهای که با چندین حساب کاربری از این قسمت داشتم در نهایت متوجه شدم که:(( در ابتدای بازی شانس برد و باخت شما تصادفی است و شما با روشهای مختلف میتونید سود داشته باشید اما با اجرای بیشتر بازی سیستم به طور مدام قسمت باخت (lose) را از قسمت برد (win) بیشتر میکند تا در نهایت کل سرمایه خود را در سایت از دست میدهید))ببینید من با هر روشی که شما فکرش رو بکنید امتح
یافتن جملاتی برای شروع سخنرانی یکی از بزرگترین مشکلات برای کسانی است که قصد دارند یک سخنرانی ارزشمند داشته باشند.
برای شروع سخنرانی معمولا سوالاتی مانند " اولین جملات ما چه باشد و جملاتی که برای شروع سخنرانی استفاده می‌شود چیست؟" در ذهن جاری می گردد
به صورت کلی اولین جملاتی که می‌توانیم در شروع سخنرانی بگویم به چند دسته زیر تقسیم می‌شود:
شعر، نام خدا، آیه و یا حدیث، جمله زیبا،  بدون مقدمه شیرچه در سخنرانی
این فایل شامل بیش از 300 شعر
دانلود سریال کرگدن 1 تا 26

دانلود سریال کرگدن قسمت 1
دانلود سریال کرگدن قسمت 2
دانلود سریال کرگدن قسمت 3
دانلود سریال کرگدن قسمت 4
دانلود سریال کرگدن قسمت 5
دانلود سریال کرگدن قسمت 6
دانلود سریال کرگدن قسمت 7
دانلود سریال کرگدن قسمت 8
دانلود سریال کرگدن قسمت 9
دانلود سریال کرگدن قسمت 10
دانلود سریال کرگدن قسمت 11
دانلود سریال کرگدن قسمت 12
دانلود سریال کرگدن قسمت 13
دانلود سریال کرگدن قسمت 14
دانلود سریال کرگدن قسمت 15
دانلود سریال کرگدن 
دانلود سریال کرگردن 1 تا 26

دانلود سریال کرگردن قسمت 1
دانلود سریال کرگردن قسمت 2
دانلود سریال کرگردن قسمت 3
دانلود سریال کرگردن قسمت 4
دانلود سریال کرگردن قسمت 5
دانلود سریال کرگردن قسمت 6
دانلود سریال کرگردن قسمت 7
دانلود سریال کرگردن قسمت 8
دانلود سریال کرگردن قسمت 9
دانلود سریال کرگردن قسمت 10
دانلود سریال کرگردن قسمت 11
دانلود سریال کرگردن قسمت 12
دانلود سریال کرگردن قسمت 13
دانلود سریال کرگردن قسمت 14
دانلود سریال کرگردن قسمت 15
دانلود سریا
درود ...

می خوام تو این مطلب راجع به اینکه من چجوری شبکه رو شروع کردم بنویسم :)

من تا قبل از ورودم به دانشگاه کلا با مبحثی به عنوان شبکه هیچ اشنایی نداشتم. کلا یه دید کور نسبت به اینکه چی هست این قسمت از کامپیوتر.
تابستون 97 یه دوره تکنسین فنی شرکت کردم ، بحث اصلی دوره راجب عیب یابی کلی کامپیوتر و به میزان خیلی کمی شبکه. تو طول دوره کم کم به
قسمت های فنی و بحث های مزتبط با شبکه علاقه مند شدم ، تا اینکه تابستون سال بعد یعنی سال 98 تو یه شرکت کامپیوتر
دست به قلم شدم که شروع کنم اما موندم که از کجا شروع کنم، موندم اول از چی بنویسم، از کجا بنویسم، که همه چیز برام شروع بود، هر لحظه شروع بود، هر مکان شروع بود و هر قدم شروعی بود.
شروع از اون جایی بود که فهمیدم چقدر کم طاقت و کم تحملم در برابر سختی هایی که شاید یک هزارم سختی های اهل بیت حسین(ع) نبود؛ شروع از اونجایی بود
ادامه مطلب
:ﻗﺴﻤﺖ ﺍﻭﻝ :ﻭﻗﺘ ﻣﺮ ﺩﺳﺸﻮ ﺗﻮ ﺩﻣﺎ ﺁﺏ ﺑﺮﺰﺪ ﻭﺩﻣﺎ ﺭﻭ ﻪ ﺟﻮﺭ ﺍﺯ ﺎﺕ ﺩﺭﺑﺎﺭ ﻪ ﺷﺨﺺﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻮﺷﺘﺶ ﻭ ﻭﻗﺘ ﻓﻬﻤﺪﺧﺴﻪ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺑﺸﻪ !...:ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻭﻡ:ﻭﻗﺘ ﺴ ﺧﻮﻧﻪ ﻧﺴﺖ ﺻﺪﺍ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﺑﺒﺮﻦ ﺑﺎﻻ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻣﻮﺷﺶ ﻨﺪ . ﺗﺎ ﻭﻗﺘ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﺮﺩ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﻣﻨﺤﺪﻡ ﺷﻪ:ﻗﺴﻤﺖ ﺳﻮﻡ:ﻭﻗﺘ ﻣﻮﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺣﻤﺎﻡ ﺳﺸﻮﺍﺭﻣﻨﺪ،ﺳﺸﻮﺍﺭ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺣﺎﻟﺖ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺯ ﺑﺮﻕ ﺑﺸﺪ ﺗﺎﻧﻔﺮ ﺑﻌ
تو این ایام کرونایی مادرم شروع کرده به آزمایش پخت انواع و اقسام کیک‌های مختلف! صد دفعه ما گفتیم ما همون کیک شکلاتی دوست داریم! ولی مادرم همچنان اصرار داره که مدل‌های جدید رو امتحان کنه!
القصه دیشب برای ما کیک انگلیسی درست کرده بود با سس نمیدونم چی! ‌
بعدش تعریف می‌کرد که دوستم شهرزاد که الان انگلیسه تو گروه گفته برای بچه‌هاش رنگینک درست کرده! بعد بچه‌هاش نمیخورن ‌ 

بهش گفتم رسم روزگارو میبینی؟ طرف رفته انگلیس، رنگینک درست میکنه :)  تو ا
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98 | دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 12 دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98
سمت دوازدهم برنامه عصر جدید دوشنبه ۵ فروردین ماه پخش شد. مسابقه استعدادیابی مهیجی که تا کنون نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. در قسمت های قبلی این برنامه ا
بعد این همه بدو بدو اومدم نقطه شروع...
تازه باید شروع کنم...یه شروع قوی...باید ثابت کنم که اگه منم مث شما ها بودم چه کارها که نمیکردم!
یکم دردش زیاده که تو این سن برسی به نقطه شروع بقیه، ولی خب اینم یه جوریشه...حتما برای من یه پلن دیگه داشته.

+خدایا شکرت...شکر
ذهنم یک چالش چهل روزه را طلب میکند.هرچند قبل ترها در ان شکست خوردم اما مطمئنم چاره ای جز برپایی یک چالش ندارم.چالشی که بتواند تمام توانم را درگیر کند و از اهمال کاری هایم بکاهد....
چالشی که صفر وصد نباشد و دستیابی به ان راحت تر باشد...از یک نقطه ارمانی شروع نشود که خستگی هایش سد راهم شود...
هر روز این چالش را در این وبلاگ ثبت میکنم و از همه احوالاتم در هر چهل روز ان مینویسم.
امروز را به برنامه ریزی برای این چالش اختصاص خواهم داد...
شاید هم چالش را به
با سردتر شدن هوا در پاییز، مردم بیشتر در خانه می مانند. اما در کنار آن
می توانیم از زیبایی های تغییر فصل هم استفاده کنیم. برای شروع تزیین خانه
برای فصل پاییز، نقطه کانونی هر اتاق را انتخاب کنید. از جلوی درب شروع
کنید و به قسمت های دیگر خانه بروید.
ادامه مطلب
تعمیر پمپ وکیوم پیستونی شروع و متوقف شود
1. آماده سازی قبل از شروع کار:A. سفتی کمربند را بررسی کرده و قبل از شروع استراحت کنید. پس از شروع ، پیچ را روی پایه تنظیم کرده و آن را آهسته سفت کنید تا گشتاور شروع آن کاهش یابد.ب بررسی کنید که آیا تمام قطعات سست هستند و آیا فرمان موتور شرایط پمپ را برآورده می کند یا خیر.ج بررسی کنید که آیا سطح روغن در مخزن روغن تقریبا نیمی از سطح روغن در مخزن روغن است.د برای پمپ که مدت طولانی کار نکرده است ، قبل از شروع بر
دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید دل پخش شده 18 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید نمایش خانگی ایرانی دل بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید

ادامه مطلب
درباره فیلم
استان سریال ۱۵۱۲ روز بعد از اتفاق عجیبی که برای خنجری در شاهگوش رخ داد ، شروع می شود؛ دقیقا از جایی که پس از طرح جمع آوری سگ ها و انتقال آنها به کلانتری ۱۰۰ ملت ...
بازیگران :احمد مهرانفر, حدیث میرامینی, هادی کاظمی, احسان کریمی

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11
قسمت 12
قسمت 13
قسمت 14
قسمت 15

رمز فایل : بدون رمز

آموزش دانلود

هیچ کس نمی تونه به عقب برگرده و شروع تازه ای داشته باشه اما هر کسی می تونه از الان شروع کنه و یک پایان شاد بسازه

مخور غم گذشته، گذشته ها گذشتههرگز به غصه خوردن، گذشته بر نگشتهبه فکر آینده باش، دلشاد و سرزنده باشبه انتظار طلعت خورشید تابنده باشعمر کمه صفا کن، رنج و غمو رها کناگه نباشه دریا، به قطره اکتفا کنعمر کمه صفا کن، گذشته رو رها کناگه نباشه دریا، به قطره اکتفا کن ،به قطره اکتفا کن قسمت تو همین بوده که بر سرت گذشتهنکن گلایه از فلک،
مفاهیم پایه ای بورس- قسمت دوم
در این مطلب به تعاریف سال مالی،شاخص ها(کل،مالی،صنعتی،50شرکت فعالتر،بازده نقدی)،سود پیش بینی شده و تعدیل سود(EPS) توجه شده است.

سال مالیعبارت است از یک سال که ابتدای آن شروع فعالیت مالی و انتهای آن پایان فعالیت مالی است.در پایان هر دوره مالی هیات مدیره موظف به ارائه گزارش عملکرد خود در دوره گذشته و طرح های آتی خود می باشند.
ادامه مطلب
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
دانلود انیمه Tears to Tiara

داستان در دنیایی شبیه به قرون وسطی و خیالی جریان داره.ارتش امپراطوری برای زنده کردن فرمانروای شیاطین دختریو به عنوان قربانی اماده میکنن ، ولی فرمانروای شیاطین به اونا بی اعتانایی و قربانیو نجات میده و بقیشو تو انیمه ببینید

اکشن - ماجراجویی - فانتزی -

قسمتhttps://xip.li/qzTsgT 1
قسمتhttps://xip.li/ppjoMj ۲
قسمتhttps://xip.li/8wDRp7 ۳
قسمتhttps://xip.li/pY24Xm ۴
 قسمتhttps://xip.li/KSnLDV ۵
قسمتhttps://xip.li/7MPhSO ۶
قسمتhttps://xip.li/il5Pkm ۷
قسمتhttps://xip.li/w3BFE7 ۸
قسمتhttps://xip.l
دانلود عصر جدید قسمت 11 ( یازدهم ) با لینک مستقیم 
برنامه عصر جدید با کیفیت بالا
برنامه عصر جدید از یک ماه قبل از نوروز 98  شروع شد و امشب ( 4 فروردین 98 ) به قمست یازدهم رسید.از آنجایی که برخی از تماشاگران نمیتوانند سر موقع به پخش این برنامه برسند ما تلاش میکنیم تا لینک دانلود برنامه عصر جدید قسمت یازدهم را برایشان قرار دهیم.
ادامه مطلب
فصل چهارم:
قسمت اول:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت اول
قسمت دوم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت دوم
قسمت سوم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت سوم
قسمت چهارم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت چهارم
قسمت پنجم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت پنجم
قسمت ششم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت ششم
قسمت هفتم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت هفتم
قسمت هشتم:
کیفیت
دانلود قسمت پنجم 5 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت پنجم 5 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۵ پنجم: مهره‌ی پیاده
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان:
آرمین جوان ۲۵ ساله و درونگرایی است که تصمیم دارد با درس خواندن در رشته
امنیت شب
دانلود انیمه Tears to Tiara

داستان در دنیایی شبیه به قرون وسطی و خیالی جریان داره.ارتش امپراطوری برای زنده کردن فرمانروای شیاطین دختریو به عنوان قربانی اماده میکنن ، ولی فرمانروای شیاطین به اونا بی اعتانایی و قربانیو نجات میده و بقیشو تو انیمه ببینید

اکشن - ماجراجویی - فانتزی -

قسمتhttps://xip.li/qzTsgT 1
قسمتhttps://xip.li/ppjoMj ۲
قسمتhttps://xip.li/8wDRp7 ۳
قسمتhttps://xip.li/pY24Xm ۴
 قسمتhttps://xip.li/KSnLDV ۵
قسمتhttps://xip.li/7MPhSO ۶
قسمتhttps://xip.li/il5Pkm ۷
قسمتhttps://xip.li/w3BFE7 ۸
قسمتhttps://xip.l
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
دانلود کامل قسمت 3 سریال دل محصول 1398 به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت 3 سریال دل پخش شده 27 آذر با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود کامل قسمت 3 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود کامل قسمت 3 سریال

ادامه مطلب
سلام خدمت کاربران و عزیزان سایت برنامه نویسی
ایلیا غلامی دیزج هستم در اموزش ساخت سایت قسمت دوم
دوستان html برای حروف کوچک و بزرگ فرقی نمیگذارد 
اما باید همیشه توجه کنید که پرانتز و... مثل خود ان ها باشد
ما در اچ تی ام ال برای شروع یک کد از تگ
<>
استفاده میکنیم و برای تعیین مشخصات از تگ
<"مشخصات کد"=>
برای مثال اگر ما بخواهیم به یک متن رنگ قرمز بدهیم
<"رنگ متن به انگلیسی"=color "سایز متن"=font size">
دوستان تو html پرانتز ها باهم فرق میکند ما تو html ازاین
یکی از مهمترین مشکلات جک پالت :  تعمیر جک پالت اشکال عمده از قسمت جک میباشد که بالا یا پایین نمیبرد و باعث ایجاد مشکلات فراوانی می شود . مجموعه صنعت کویر با توجه به سالها سابقه در زمینه فروش و تعمیر جک پالت دستی می تواند در سریعترین زمان ممکن این مشکلات را حل نماید

و قسمت هایی که ما باید اول  برای تعمیر جک پالت  شروع به تعمیر کنیم قسمت پیستون کوچک هست یا لوازم اورنینگ یا پکینگ ویا خود شیر که قسمتهاش میشه و مرحله دوم قسمت سوپاپ پمپ هست که میش
فروردین همه‌ش م.ح.ز حضور داشت
آلبرت برگشت و حرف میزدیم و کمک و راهنمایی
فروردین بیشتر به خواب گذاشت
فروردین به فیلم دیدن گذشت
فروردین به حدودی کتاب خوندن گذشت.
فروردین شروع شد به شروع فوتوشاپ
فروردین شروع شد به دیجیتال مارکتینگ
فروردین گذشت به شروع سخر خیزی و چه شیرین بود...
فروردین گذشت به درس های آنلاین،
فایل های زیاد مجازی
فروردین بیشتر صحبت با محمدرضا و آلبرت بود و بد هم نبود
فروردین شروع شد به تولد موضوع پروژه طراحی ایجاد.
فروردینِ استر
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p

قسمت اول سریال کرگدن

قسمت دوم سریال کرگدن

قسمت سوم سریال کرگدن

قسمت چهارم سریال کرگدن

قسمت پنجم سریال کرگدن

قسمت ششم سریال کرگدن

قسمت هفتم سریال کرگدن

قسمت هشتم سریال کرگدن

دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p

قسمت اول سریال کرگدن

قسمت دوم سریال کرگدن

قسمت سوم سریال کرگدن

قسمت چهارم سریال کرگدن

قسمت پنجم سریال کرگدن

قسمت ششم سریال کرگدن

قسمت هفتم سریال کرگدن

قسمت هشتم سریال کرگدن

دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال دل پخش شده 25 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال

ادامه مطلب
AnimeDLR APK یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد قسمت های انیمه ، کارتون و درام را در سایت های استریم ضبط کنید تا بتوانید آنها را بصورت آنلاین تماشا کنید (بدون نیاز به بارگیری قسمت قبل از تماشای آن) یا آفلاین (قسمت قبل از پخش آن بارگیری می شود) دستگاه اندرویدی شما
می توانید قسمت های تماشا شده را مرتباً پیگیری کنید ، سریال ها را در موارد دلخواه خود اضافه کنید.
ادامه مطلب
به قسمت دوم پست " راهنمای کنترل ترافیک وب سایت " ما خوش آمدید، در این پست به بررسی اینکه چگونه می توانید ترافیک وب سایت خود را کنترل کنید پرداخته ایم. اگر قسمت اول را مطالعه نکردید بهتر است بخواهید دوباره به آن پست باز گردید و ابتدا از آنجا شروع کنید تا مطمئن شوید که هیچ نکته ای را از دست نمی دهید. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
دانلود قسمت 4 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت چهارم گیم اف ترونز فصل 8  برای دانلود قسمت چهارم فصل هشتم گیم اف ترونز کلیک کنید. بیشتر بخوانید ... دانلود زیرنویس فصل چهار سریال Game of Thrones · دانلود زیر نویس ...
دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز | دانلود سریال گیم اف ترونز فصل 4 |دانلود فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت | گات.
ادامه مطلب
هنگامی که ما فتوشاپ را راه اندازی می کنیم ، به طور رسمی وارد فضای شروع می شویم. اگر قبلاً یک یا چند تصویر را باز کرده اید ، آنها به صورت تصاویر کوچک در مرکز صفحه ظاهر می شوندصفحه شروع در فتوشاپ تصاویر کوچک پرونده های اخیراً باز شده را نشان می دهد.اگر این اولین باری است که فتوشاپ را راه اندازی کرده اید ، یا تاریخچه پرونده های اخیر خود را پاک کرده اید ، هیچ عکس کوچکی نمی بینید. در عوض ، صفحه شروع با دستورالعمل در مرکز چگونگی شروع کار در حالت اولی
خب خب دیگه همه چی حاضر شد برای یک شروع پرقدرت
این روزا خودمو از لحاظ روحی آماده کردم تا این ۶ ماه باقی مونده رو به هدفم برسم. از فردا داستان قبولیم شروع میشه
داستانی که پر فراز و نشیب هستش و خودمو برای همه سختی هاش آماده کردم
از هفته بعد امتحانات شروع میشه و تعطیل هستیم.یک فرصت عالی برای تکمیل قسمت هایی که تسلط نصف و نیمه دارم.
امیدوارم پایان این داستان خوش باشه...
بانک مو چیست و چه کارایی دارد ؟
همانطور که گفته شد، برای پیوند مو باید از موی بدن استفاده شود. از این رو قسمت هایی را که برای پیوند مو مورد استفاده قرار می گیرد، بانک مو می گویند.
گرافت های مو از ناحیه ی بانک یا اهدای مو برداشته می شود.
این ناحیه باید خصوصیات خاصی داشته باشد تا بتواند جوابگوی نیاز قسمت دریافت کننده ی مو باشد.
ناحیه ای که مو از آن برداشت می شود باید به گونه ای باشد که بتواند موهای مورد نیاز برای قسمت های خالی سر، ابرو یا ریش را تأم
تعداد قسمت های سریال روزهای بهتر
سریال روزهای بهتر چند قسمت است؟
قرار است مجموعه ی جدیدی با نام سریال زوزهای بهتر رونمایی شود
گفتنی  است که این مجموعه در مجموع در 5 تا 6 قسمت روی آنتن شبکه ی سوم سیما می رود و برای بسیاری از ما دارای ارزش و اعتبار است. چون مفهومش زیباست
در توضیحات اصلی این سریال این موارد را داریم:
کارگردانی هر داستان فیلم برعهده ی یک کارگردان است و بازیگران آن متفاوت هستند. سریال «روزهای بهتر» حاوی موضوعات متنوع اجتماعی است ک
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی | دانلود قسمت بیست و یکم سریال نهنگ ابی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و یکم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش
نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی,
مصطفی زما
دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و پنجم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان
دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال دل پخش شده 2 بهمن ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال

ادامه مطلب
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
دانلود قسمت 7 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت هفتم گیم اف ترونز فصل 8 : دانلود سریال Game of Thrones فصل 8 - دانلود قسمت پنجم فصل هشتم ...
اما نباید از این واقعیت که این دانلود قسمت پنجم فصل هشتم گیم اف ترونز سریال از کتاب های نغمه یخ و اتش و چندین کتاب دیگر که تقریبا هر کتاب یکی دو فصل از ... دانلود قسمت سوم فصل 8 سریال گیم اف ترونز Game OF Thrones(بازی ...
 دانلود قسمت سوم فصل هشتم سریال Game Of Thrones که فصل آخر آن پس از دو سال منتشر شد. 
ادامه مطلب
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
وقتی که با وجود عشق. اما عاقلانه انتخاب میکنی.این فیلم شروع چندان جذابی نداره. اما مسیر خوبی طی میکنه به تدریج.همه چیز خوبه ولی همش نگرانی که الانه ک همه چیز بهم بخوره یا یه اتفاق بد بیفتهشاید برای اینکه اطمینان نداری چیزای خوب و خوشحال کننده همیشگی باشه.چیزای خوب زندگی همیشه تموم میشههمیشه منتظری یه جا یه روزی خراب بشه؛ تموم بشه.میبینی که تموم میشه.........................................هرکدوم ی مسیرو میرن جاده ها در نهایت دوباره بهم میرسنمیبینی که بقیه اد
دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و پنجم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان
سلام.
قرار بود که برای دانش اموزان هفتم یه ویدئو آموزشی تهیه کنم.
یه آموزشی رو دیدم که به نظرم مفید و جامع هست. چهارتا بخشه که به ترتیب میذارم لینکش رو وارد لینک بشید و مرحله با  مرحله باهاش پیش برید و در آخر هم فایل ورد رو برای من ارسال کنید به ایمیل.
قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم
دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال دل از یوتوب به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت شانزدهم از یوتوب پخش شده 25 اسفند ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 16 شانزدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل از یوتوب جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها از یوتوب

ادامه مطلب
دانلود قسمت سیزدهم 13 سریال دل از اپارات به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت سیزدهم از اپارات پخش شده 7 اسفند ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 13 سیزدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل از اپارات جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها از اپارات

ادامه مطلب
یکی از مهمترین قسمت های هر کولر گازی فیلتر آن است که کار تصویه ذرات معلق هوا را انجام میدهد.
اگر به طور مرتب فیلتر کولر گازی خود را تمیز نکنید کثیفی آن باعث خواهد شد تا بهره وری و راندمان کار کولر گازی پایین بیاید زیرا هوای گرمی که به داخل پنل کولر گازی کشیده میشود تا با گذشتن از روی کویل های خنک به هوای خنک و دلچسب تبدیل شود باید برای تمیز شدن و عاری شدن از هر گونه ذرات از این فیلتر ها بگذرد.
چگونه فیلتر کولر گازی را تمیز کنیم ؟
اگر به طور مرتب ف

داستان انیمه داستان در دنیایی جریان دارد که پری ها درکالبد حیوانات زندگی می کنند و به آنها قابلیت های عجیب می دهند. با حذف بعضی از اعضای بدن حیوانات و تبدیل به انسان، پری ها می توانند به عنوان یک سلاح استفاده شوند. کسانی که از پری ها به عنوان سلاح استفاده می کردند "سربازان پری" نامیده می شدند. پس از پایان جنگ بعضی از آنها شروع به کار برای دولت کردند، برخی عضو مافیا شدند و بعضی حتی تبدیل به تروریست شدنتا به زندگی خود ادامه دهند. شخصیت اصلی داس
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
متغیر تصادفی
امید ریاضی
نمره امار
در دنیایی [پس از یک واقعه فاجعه بار] که توسط «اعداد» کنترل میشه و هر انسانی «شماره» مخصوص هویت خودش رو داره. این اعداد می‌تونه هر چیزی مربوط به زندگی شخص باشه. این شماره ممکنه مسافتی که شخص طی کرده یا تعداد دفعاتی که دیگران از یه شخص تعریف و تمجید کردن باشه. همچنین اگه این شماره‌شون صفر بشه، باعث سقوطشون به ورطه «گودال» میشه. در سال 305 تقویم آلشیان، هینا ماموریتی رو از مادرش که شمارش به صفر رسیده، به عهده می‌گیره تا به دنبال قهرمان افسانه‌ای
فیلم تاج و تخت فصل اول قسمت اول از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود قسمت 1 از فصل 1 سریال بازی تاج و تخت
پشت سن قسمت آغاز از زمان هشت سریال بازی کلاه و سلامت Game of از کانال Geekitor ویدیو آدم های تنش ۳ برنده دنیای از کانال حوزه. ▶ 51 19
Aug 4 2017
منتظر بخش های آینده این مجموعه از شکیبایی شما دوبله فارسی بخش آغاز از زمان 8 مجموعه بازی تاج و سلامت Game of از کانال پرتو.
ادامه مطلب
اگر دیر این پیام را میفرستم به خاطر اینه که بنده به همراه جمعی از دوستان ٬ سه روز  خدا تو خانه اش ما را زندانی کرده بود و شروع سال نو اسیر خدا بودیم .  ان شالله قسمت همگی بشود این اسارت   . آدم خوبه اسیر خدا بشود . اسیر شیطان نشه
در پناه حق
سلام دوستان برای دانلود قسمت 5 پایتخت 6 روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود قسمت 5 (پنج) پایتخت 6 شش

مجموعه ی دیدنی پایتخت مجموعه ی بسیار جذابی است و تا کنون مجموعه ای به این زیبایی و با مفهومی ساتخ نشده . ضمن اینگه بازیگرانش هم قهار و کاربلد هستند.
از جمله ی این بازیگران می توان به نقی معمولی یا همان محسن تنابنده ی خودمون اشاره کرد. تا کنون 5 قسمت از سریال دیدنی پایتخت سپری شده و اما حالا نوبت قسمت 6 ششم این مجموعه هست.
قسمت های پیشین کیفیت زیادی داشتن
چطور بیزینس خودمون رو ایجاد کنیم؟!
قسمت دوم

قدم‌دوم✌️

ایده تون رو تبدیل به واقعیت کنید

اینجا جاییه که بیشتر مردم گیر میکنن!

ایده داشتن خیلی خوبه ولی هیچ معنایی نداره وقتی تبدیل به واقعیت نشه‍♂

تلاش کردن و شکست خوردن خیلی بهتر از اینه که اصلا تلاش نکنیم!

هر چقدر ضعیف ، هرچقدر بی فکر ، هرچقدر ناگهانی ، فقط شروع کنید!

باور کنید ، هرچقدر جلوتر برید شیوه و روش کار دستتون میاد

وقتی شروع میکنید به کار روی ایده تون ، با موانعی روبرو می
دانلود کامل سریال قسمت دهم 10 دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل سریال دل قسمت دهم پخش شده 16 بهمن ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل سریال قسمت 10 دهم نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون  تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل سریال

ادامه مطلب
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت نوزدهم سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه
شروع فرایند رنگ کردن خانه

در صورتی که آسیب‌های فیزیکی روی دیوار زیاد باشد، ابتدا باید بتونه کاری کنید. اگر بعد از بتونه کاری نیاز به سمباده کشی است، حتماً بعد از سمباده دیوار را به خوبی تمیز کنید تا ذرات اضافی روی قلم‌مو و رنگ نچسبد. می‌توانید بعد از بتونه کشی، از پرایمر استفاده کنید. پرایمر مانع از انتقال رطوبت به رنگ می‌شود و آن را ماندگارتر می‌کند.

ابتدا یک دیوار را به طور کامل رنگ کنید و سپس به سراغ دیوار دیگر بروید. برای این که رد ق
ا سلام با آموزش متغییر ها در php در خد مت شما هستیم.
قوانین نام گذاری متغیرها در PHP
•نام یک متغیر همواره با علامت $ شروع شده و پس از آن نام متنی تعیین می شود مثل $age.
•نام یک متغیر بایستی با یک حرف یا علامت ( _ ) شروع شود.
•نام یک متغیر نمی تواند با عدد شروع شود.
•نام متغیرها در زبان PHP، فقط می تواند شامل حروف انگلیسی، اعداد و (_) باشد و استفاده از سایر کاراکترها، غیر مجاز است.
•نام متغیر در زبان PHP به حروف بزرگ و کوچک حساس بوده و یا  Case Sensetive هستند. بناب
تیزرآنونس قسمت چهارم 4 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, تیزرآنونس سریال دل قسمت چهارم پخش شده 4 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, تیزرآنونس قسمت چهارم سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه تیزرآنونس سریال

ادامه مطلب

سوال : 
بیاین بگین من چکار کنم که علی مون رسما منصرف بشه که به لپ تاپم دست نزنه و بازی باهاش رو کلا فراموش کنه ؟!:|:)
خسیس نیستم ولی بچه ها وقتی بازی رو شروع میکنند اولش آروم هستند، 
 بعدش کم کم  کیبورد براشون میشه دسته بازی :|
 کلا وقتی شروع میکنن به هیجان دیگه یادشون نیست که اینی دستشونه اسباب بازی نیست !!
فعلا دیروز رو  پیچوندم امروز رو نمیدونم چطور بپیچونم که دلشم نشکنه !
دیروز میگفت برم سی دی بازیهای کامپیوتری بگیرم و کلا بازی کنم :|
لپ تا
داستان Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban
نسخه جدید از فصل اول انیمه که هر قسمت آن در حدود یک ساعت است و هر دو قسمت از فصل اول در یک قسمت باز پخش شده ...
ژانر : درام، فانتزی، روانشناختی، هیجانی
زبان : ژاپنی
رده سنی:+17
زبان انیمه : ژاپنی
تعداد قسمت ها: 13زمان هر قسمت : 52 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 2020-وضعیت Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban : پایان پخشروز پخش : چهارشنبه ها
جهت آگاهی از بروزرسانی جدیدترین های پخش شده و زیرنویس ها، عضو کانال تلگرام شو
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: از پاییز ۱۳۹۸
تعداد قسمت ها: ۲۶ قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
قسمت ۱۳ اضافه شد.
خلاصه داستان سریال کرگدن :
 پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم
دانلود سریال ن.خ در سایت ها این سریال کمدی قرار است
برای شبکه اول سیما ساخته شود
سریال ن. خ سریالی زیباست و برای پخش در ایام عید ساخته شده است
توجه داشته باشید که در 16 قسمت متفاوت ساخته می شود
و این قسمت ها نقاط مشترکی با هم دارند
از جمله نقاط مشترک این قسمت ها
وجه خنده ی تمامی آن هاست
وجه خنده ی تمامی آن ها را باید حفط  نماییم چرا که اگر وجه خنده تمامی قسمت های آن را
حفظ نکنیم
ریزش مخاطبین در ط.ل سریال امری حتمی خواهد بود
شما باید قسمت ها را پیگی
دانلود رایگان قسمت  نهم سریال پایتخت 6 اثری از سیروس مقدم, دانلود رایگان قسمت  نهم سریال پایتخت 6 پخش شده شنبه 9 فروردین 99 با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 1080p HD, دانلود رایگان قسمت  نهم سریال کمدی جذاب پایتخت 6 جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان قسمت  نهم سریال

ادامه مطلب
خب این رای گیری دیگه واقعا مهمه
https://namesns.com/m/entertainer/rank_list.html?cate=1&cate2=2&gender=1
تو این رای گیری هم تو قسمت گروه ها و هم در قسمت بازیگرا پسرا کاندید شدن
تو قسمت بازیگرا ته ته نامزد شده*_*
که متاسفانه کلا خیلیییی عقبیم
اینم یادتون باشه که هر سی ثانیه امکان رای دهی وجود داره
پس دست بجنبونین و پسرامونو ببرین بالا
آرمی..فایتیییینگ!
میدونید زشت ترین قسمت زندگی من کجاست؟

اینکه من "حق ندارم عاشق بشم" و "عشق رو تجربه کنم"

من اجازه ندارم کسی رو دوست داشته باشم

اجاره ندارم واسه لذت بردنم انتخاب کنم

و همواره محکومم به اینکه در برابر خواسته های خانواده م سر تسلیم فرود بیارم

من بی اختیار ترینم

این ظالمانه ترین و وقیح ترین قسمت زندگی منه
سلام ! امیدوارم حالتون خوب باشه ؛ چون میخوایم کم کم برنامه نویسی واقعی رو شروع کنیم !
در دو پست قبلی ، مقدمه ای بر نحوه دانلود و اجرای پایتون و آشنایی با عملگرهای ریاضی پایتون رو شروع کردیم و تونستیم کدهارو در محیطی شبیه به محیط cmd ویندوز ، تایپ و اجرا کنیم .
با ما همراه باشید!
ادامه مطلب
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت نوزدهم سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه
فکر کنم  چند قسمت  تو سیزن‌های مختلف بوجک درمورد قضیه نوشتن دایانه. دقیقا تو یه قسمت پروسه نوشتنش و این که تو ذهنش چی میگذره که نمیتونه بنویسه رو نشون میده. تصویر پردازی خیلی خوبی داره. خیلی قشنگ نشون میده چه اتفاقی میفته. خیلی تو اون قسمت باهاش همزاد پنداری کردم. میره سراغ چیزی که باید بنویسه ولی نمیتونه دقیقا دست بذاره روش و شروع کنه به نوشتنش. من هر شب قبل از خوتب فکر میکنم نشستم پشت لب‌تاپ و تند و تند از همه چی مینویسم. کلی نوت نصفه دارم. ه
دانلود قسمت 1 مانکن ، دانلود قسمت اول سریال مانکن ، دانلود قسمت 1 سریال مانکن ، دانلود رایگان قسمت اول سریال مانکن ، دانلود سریال مانکن قسمت اول ، سریال مانکن قسمت 1 اول یک ، دانلود قسمت 1 سریال مانکن با لینک مستقیم ، دانلود کامل قسمت 1 سریال مانکن ، دانلود قسمت اول 1 سریال مانکن ، دانلود قسمت 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 سریال مانکن ، Mankan Series TV Series S01E01 480p,720p,1080p,HQ-1080p,4K,Bluray,Full HD / Mankan e1 ، دانلود قسمت 1 فصل 1 مانکن ، دانلود قسمت 1 فصل 2 مانکن ، دانلود قسمت
دانلود قسمت هجدهم 18 سریال دل نسخه قاچاق به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت هجدهم نسخه قاچاق پخش شده 27 فروردین 99 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 18 هجدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل نسخه قاچاق جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها نسخه قاچاق

ادامه مطلب
دانلود اعلام نتایج عصر جدید قسمت نهم و دهم مرحله دوم
دانلود جدید ترین اعلام نتایج های عصر جدید در قسمت نهم و دهم
دانلود برنامه اعلام نتایج عصر جدید قسمت نهم و دهم در محله دوم
دانلود بهترین شب های اعلام نتایج عصر جدید قسمت نهم و دهم
اعلام نتایج های عصر جدید در مرحله دوم و قسمت نهم و دهم

ادامه مطلب
می‌دونی، دارم به این فکر می‌کنم که من همیشه خودم رو مقصر دونستم. همیشه گناه‌کار من بودم. گیرم که به زبون نیاوردم که من گناهکارم. گیرم که همه چیز رو پشت اون نقاب لعنتی لعنتی که درونم رو نشون نمی‌داد پنهان کردم. اما این دلیل نمی‌شد که حس نکنم گناهکارم. گناهکاریم هم از اونجا شروع می‌شد که «چرا راه خودتو نمی‌ری، سکوت نمی‌کنی، چرا حرف می‌زنی؟» و اصلا از ابتدای «سلام» گفتن هم شروع می‌کردم به گناهکار جلوه دادن خودم پیش خودم. که مجبور بودی دهن ب
فیلم گیم اف ترونز فصل 1 قسمت 1 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود سریال Game of Thrones فصل 1 بدون سانسور قسمت 1
▶ 1 01 35
Aug 12 2017
با منظور دانلود بخش 1 از زمان 1 سریال خوش بازی کلاه و تخت و دانلود قسمتها و فصلهای بعدی با زیرنویس فارسی چسبیده اختصاصی با . ▶ 53 47
Jun 27 2016
شبکه تلگرام ~~ ~~.
ادامه مطلب
دانلود قسمت اول سریال زوج یا فرد (سریال)(کامل)| قسمت 1 سریال زوج یا فرد
قسمت اول سریال زوج یا فرد
داستان سریال زوج یا فرد
قصه اصلی سریال زوج یا فرد حول طرح ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان است که به صورت طنز و کمدی فیلمنامه شده و خوبی ها و نکات منفی این طرح شوخی شدهشخصیت اصلی این مجموعه، فردی در آستانه بازنشستگی است که اتفاقات مختلف زندگی او و طرح مزایا و معایب این مصوبه، جهان زوج و فرد و آدم‌های پیرامونش را می‌سازد.
ادامه مطلب
خب بریم سراغ بهترین بازی ps4 
بازی god of war یا خدای جنگ یکی از بازی های محبوبیه که جزو بازی های سونیه . این بازی یا بهتره بگم قسمت ۴ این بازی با قسمت های قبلی خیلی متفاوت بود ، این دفعه دنیا آزاد بود ، خشونت بازی نسبت به نسخه قبل کمتر بود که برای خیلی ها نکته مثبتی است .
بازی جایی شروع میشه که کریتوس و پسرش می خواهند به سفری به خاطر مادر آترئوس بروند و در این راه با چالش های زیادی رو به رو می شوند . سلاح اصلی کریتوس در ابتدا تبرش است اما در یکی از مرحله
بسم الله الرحمن ... 
بعد تموم شدن ترم قبل، (ترم شش دانشگاه) یعنی حدود 2بهمن اینا، رفتیم یه دوره تشکیلاتی بسیج تو قم.
اونجا حس و حال معنوی خوبی گرفتم.
جاتون خالی بعدش هم قسمت شد یه سر رفتم مشهد پیش امام رضا (ع).
گذشت و گذشت تا ترم جدید شروع شد.
شروع شد و کمی ازش گذشت و کرونا اومد و دانشگاه ها تعطیل شد.
یه هفته ای هست اومدم خونه.
دوست ندارم بهش فکر کنم که چقد تو این یه هفته فرصت از دست دادم. چقد گناه کردم. چقد پام لغزیده. چقد ... .

آقا ممد!
خاطرات اربعینت م
طراحی تست
در این فاز تیم تست شروع به نوشتن test case ها می کند. تیم تست، test case ها، تست اسکریپت (چنانچه تست اتومات بخواهد صورت بگیرد) و اطلاعات تست را فراهم می کند. بعد از آنکه تست کیس ها آماده شدند مسئول بخش تست آنها را بازنگری می کند. این فایل در غالب فایل اکسل تهیه می گردد.
در ادامه داریم : ستاپ کردن محیط تست و اجرای تست 
برای مطالبه بیشتر از این قسمت میتونید به سایت ما مراجعه کنید. www.testerking.ir
مشاوره رایگان
 88976445 -021
#تست_اپ#آموزش_تست_اپلیکیشن#تست_اپل
+ در مورد قسمت صفرم صحبت می کنیم
+ نظرتون رو در مورد اسم پرسیدم
+ در مورد دلیل ۱۰۲۴ صحبت کردم
+ در مورد خودم و دلیل ضبط پادکست صحبت کردم و شاید تحریکتون کنم شما هم پادکست بسازید
+ شاید خاطراتتون رو زنده کردم با این قسمت
+ مطلب خاصی جز ۱۰۲۴ نگفتم
+ از قسمت اول روی قسمت های پادکست
نظراتتون رو برام ایمیل کنید یا در همین صفحه بنویسید
لینک مستقیم برای دانلود : دریافت مستقیم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آلیس در سرزمین عجایب